Kontakt

Soukromá jazyková škola JANA®
ALDIS
učebna č. 16
Eliščino nábřeží 375
Hradec Králové

Tel/fax: 495 518 621
GSM: 603 80 52 80
E-mail: kancelar@janahk.cz

Provozní doba:
Po  -  9.00-16:30
Út  -  9.00-16:30
St  -  9.00-16:30
Čt - objednané schůzky

Kontakt mimo provozní
dobu je možno sjednat
telefonicky nebo
e-mailem.
Individuální výuka
Pro zájemce, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí absolvovat výuku ve skupinových kurzech, nabízíme formu individuální výuky neboli one-to-one.

Velkou výhodou tohoto způsobu jazykové přípravy je její intenzita. Student při této výuce je schopen rychle postupovat kupředu, protože se učitel připravuje přesně a cíleně pouze na jeho potřeby a problému včetně konkrétních chyb. Náplní výuky může být intenzivní a rychlé zvládnutí nových gramatických jevů a konverzačních a specializovaných okruhů podle profese klienta a nebo revize (zopakování, doučení) stávajících znalostí studenta.

Cena je stanovena dohodou a rozvrh se přizpůsobuje časovým možnostem studenta. Naším krédem je vždy studentovi vycházet vstříc. Tento typ výuky je oblíben a je vyžadován zejména manažery podniků a vysoce časově vytíženými klienty, ale využívají ho samozřejmě i všichni ostatní zájemci včetně rodičů, kteří potřebují doučování pro děti např. před zkouškami.

Vyučovací hodina je 60 nebo 45 minut, je možné se samozřejmě domluvit i na formě delšího bloku, např. 4 x 60 minut. Výuka probíhá v prostorách firmy, aby klient neztrácel zbytečně čas přejížděním do školy, ale v případě zájmu je samozřejmě možné uskutečnit výuku i v našich prostorách.